Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Tunel foliowy

Wysokiej jakości tunele foliowe, szklarnie, namioty magazynowe i garażowe. Nowoczesna technologia produkcyjna oraz wykorzystanie najlepszych materiałów gwarantuje, iż produkty znakomicie spisują się w każdych warunkach pogodowych.

Tunel foliowy  W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Tunele jednowegetacyjne

  Bardzo dobrze sprawdzają się w przydomowych lub działkowych ogródkach. Zapewniają wysoką jakość zbieranych plonów w krótkim czasie.

  Zaletą tych produktów jest ich praktyczność. Są tańsze w utrzymaniu i prostsze w montażu oraz demontażu. Z uwagi na to, że konstrukcja jest odporna na skrajnie wysokie i niskie temperatury, nie wymagają demontowania na okres zimowy.

 • Tunele wielowegetacyjne

  Tunele foliowe hobbystyczne wielowegetacyjne to doskonała propozycja dla osób chcących prowadzić uprawy w przydomowych lub działkowych ogródkach. Są bardzo praktyczne, a ich utrzymanie nie sprawia kłopotu oraz nie generuje niepotrzebnych wydatków. Zalety tuneli to przede wszystkim łatwy montaż, wygodna zmiana lokalizacji oraz długotrwała odporność na korozję. Z uwagi na to, że konstrukcja jest wytrzymała na skrajnie wysokie i niskie temperatury, nie wymagają demontażu na sezon zimowy. Proponuje się jedynie zdjęcie samej folii, osuszenie jej i przechowywanie w zadaszonym miejscu.

 • Tunele profesjonalne

  Na indywidualne zamówienie oferujemy tunele foliowe, tunele ogrodowe, tunele ogrodnicze i szklarnie, a ponadto namioty garażowe, centra ogrodnicze, hale namiotowe, stoły do upraw oraz rynny. Stale rozwijamy się i pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, tak aby tworzone produkty dostosowane były do obecnych oczekiwań rynku. Wysokie standardy i wdrażanie innowacji to nasze atuty, którymi nieprzerwalnie od kilku lat zdobywamy zaufanie klientów.

   

  Współpracujemy z firmami, które oferują systemy nawadniające, urządzenia grzewcze, automatyczną kontrolę klimatu. Tunele o wymiarach niestandardowych są dostępne na indywidualne zamówienie.

    

  Zapraszamy do kontaktu z nami poprzez zakładkę "kontakt z nami".

  Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz 8:00-16:00 pod numerem telefonu podanym na górze ekranu.