Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
metoda bezspawowa

W tych wyjątkowych ogrodzeniach elementy poziome i pionowe (poprzeczki i sztachety) łączone są bez spawania.

Metoda bezspawowa polega na rozprężaniu pneumatycznym pionowych profili w poprzeczkach poziomych.
Zastosowany unikatowy i niekonwencjonalny sposób produkcji w znaczny sposób wydłuża żywotność ogrodzenia, chroniąc te wrażliwe miejsca przed...

W tych wyjątkowych ogrodzeniach elementy poziome i pionowe (poprzeczki i sztachety) łączone są bez spawania.

Metoda bezspawowa polega na rozprężaniu pneumatycznym pionowych profili w poprzeczkach poziomych.
Zastosowany unikatowy i niekonwencjonalny sposób produkcji w znaczny sposób wydłuża żywotność ogrodzenia, chroniąc te wrażliwe miejsca przed występowaniem rdzy. Nie bez znaczenia są także względy estetyczne, gdyż ogrodzenia posiadają identyczne łączenia na każdym przęśle, przez co są równe, gładkie i estetyczne.

Zastosowanie spawów w tym miejscu (u innych producentów), wymaga częstych zabiegów konserwacyjnych, gdyż rzadko w takich miejscach linia spawu jest cienka i staranna. Zazwyczaj, mimo zastosowania farby kryjącej łączenie jest brzydkie i widoczne. Zastosowane dzięki ww metodzie łączenia bez spawów chronią przed korozją najsłabszy czynnik konstrukcyjny ogrodzenia.

Więcej

metoda bezspawowa  W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Furtki

  Furtki wejściowe wykonane są metodą bezspawową. Rozwiązanie to zmniejsza ryzyko korozji oraz gwarantuje identyczne łączenia na każdym przęśle, przez co są one wytrzymałe, równe, gładkie i estetyczne. Furtki dostępne są w trzech wersjach: surowe (nie pomalowane), ocynkowane (nie pomalowane) oraz ocynkowane pomalowane do wyboru w trzech kolorach.

  Można kupić furtkę bezpośrednio sklepie, jak również poprzez złożenie zamówienia w zakładce "kontakt z nami".

  Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 pod numerem telefonu 510-729-420

 • Bramy przesuwne

  Bramy przesuwne charakteryzują się wysoką funkcjonalnością oraz estetyką. Zawieszone są na dwóch rolkach przez co nie wymagają częstego porządkowania podjazdu ze śniegu, gałęzi lub liści. Bramy przesuwne dzięki swojej konstrukcji mogą być instalowane w bliskiej odległości od garażu lub wiaty.

   

  Można kupić furtkę bezpośrednio sklepie, jak również poprzez złożenie zamówienia w zakładce "kontakt z nami".

  Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 pod numerem telefonu umieszczonym na górze ekranu.

 • Bramy dwuskrzydłowe

  Bramy dwuskrzydłowe uchylne wykonane są metodą bezspawową. Rozwiązanie to zmniejsza ryzyko korozji oraz gwarantuje identyczne łączenia na każdym przęśle, przez co są one wytrzymałe, równe, gładkie i estetyczne. Bramy dostepne są w trzech wersjach: surowe (nie pomalowane), ocynkowane (nie pomalowane) oraz ocynkowane pomalowane do wyboru w trzech kolorach.

 • Przęsła

  Przęsła wykonane są metoda bezspawową. Rozwiązanie to obniża ryzyko korozji, sprawia, że są one wytrzymałe, równe i gładkie. Użyta metoda gwarantuje identyczne łączenia na każdym przęśle. Przęsła dostępne są w trzech wersjach: surowe (nie pomalowane), ocynkowane (nie pomalowane) oraz ocynkowane pomalowane do wyboru w trzech kolorach.

 • Dodatkowe akcesoria

  Stylowe dodatki pozwolą urozmaicić i wzbogacić wygląd furtek, bram i ogrodzeń