Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Tunele profesjonalne

Na indywidualne zamówienie oferujemy tunele foliowe, tunele ogrodowe, tunele ogrodnicze i szklarnie, a ponadto namioty garażowe, centra ogrodnicze, hale namiotowe, stoły do upraw oraz rynny. Stale rozwijamy się i pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, tak aby tworzone produkty dostosowane były do obecnych oczekiwań rynku. Wysokie standardy i wdraża...

Na indywidualne zamówienie oferujemy tunele foliowe, tunele ogrodowe, tunele ogrodnicze i szklarnie, a ponadto namioty garażowe, centra ogrodnicze, hale namiotowe, stoły do upraw oraz rynny. Stale rozwijamy się i pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, tak aby tworzone produkty dostosowane były do obecnych oczekiwań rynku. Wysokie standardy i wdrażanie innowacji to nasze atuty, którymi nieprzerwalnie od kilku lat zdobywamy zaufanie klientów.

 

Współpracujemy z firmami, które oferują systemy nawadniające, urządzenia grzewcze, automatyczną kontrolę klimatu. Tunele o wymiarach niestandardowych są dostępne na indywidualne zamówienie.

  

Zapraszamy do kontaktu z nami poprzez zakładkę "kontakt z nami".

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz 8:00-16:00 pod numerem telefonu podanym na górze ekranu.

Więcej

Tunele profesjonalne  Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji