Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Inteligentny dom

Inteligentny dom to wyjątkowe połączenie zalet technologii smart home: możliwości sterowania różnymi urządzeniami, łatwości w obsłudze i elastyczności właściwej rozwiązaniom ze świata Internetu. Wykorzystanie kompleksowego systemu urządzeń i czujników sprawia, że każdy dom staje się komfortowym i bezpiecznym miejscem, a codzienne czynności przyj...

Inteligentny dom to wyjątkowe połączenie zalet technologii smart home: możliwości sterowania różnymi urządzeniami, łatwości w obsłudze i elastyczności właściwej rozwiązaniom ze świata Internetu. Wykorzystanie kompleksowego systemu urządzeń i czujników sprawia, że każdy dom staje się komfortowym i bezpiecznym miejscem, a codzienne czynności przyjemnościami.

Dzięki centralnemu sterowaniu możesz teraz dowolnie sterować roletami, bramami, ogrzewaniem, oświetleniem i wieloma innymi urządzeniami nie wstając z fotela. Ponadto każdorazowo na ekranie pilota, tabletu lub smartfona otrzymasz informację zwrotną informującą o wykonaniu polecenia lub problemach spowodowanych np. brakiem zasilania lub napotkaniu na przeszkodę.

Więcej

Inteligentny dom  W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Napędy do bram

  Zainstalowanie napędu elektrycznego w bramie garażowej sprawi, że nawet w największą niepogodę dociera się do domu cało i sucho. Automatyczne sterowanie bramą wjazdową lub garażową to dla nowoczesnego kierowcy absolutna konieczność

 • Automatyka domowa

  Automatyka dla inteligentnego domu firmy Somfy to wyjątkowe połączenie zalet technologii smart home: umożliwiającej sterowanie różnymi urządzeniami, łatwości w obsłudze i komfortowi dzięki podłączeniu do świata internetu. Wykorzystanie zgranego systemu urządzeń i czujników sprawia, że Twój dom staje się komfortowym i bezpiecznym miejscem, a codzienne czynności przyjemnościami. Wszystko to umożliwia centralny system zarządzający urządzeniami w twoim domu i poza nim o nazwie TaHoma® Premium.

 • Oświetlenie

  Ciesz się sterowaniem oświetlenia, stwarzaj nastrojowe scenariusze w Twoim domu

 • Pozostałe rozwiazania

  W tym katalogu prezentujemy ofertę innowacyjnych produktów do inteligentnego domu. Znajdują się tutaj min. napędy do zasłon. Zapoznaj się z produktami zwiększającą elegancję w Twoim domu.