Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Napędy do bram

Zainstalowanie napędu elektrycznego w bramie garażowej sprawi, że nawet w największą niepogodę dociera się do domu cało i sucho. Automatyczne sterowanie bramą wjazdową lub garażową to dla nowoczesnego kierowcy absolutna konieczność

Napędy do bram  W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Do bram przesuwnych

  Niezawodne, wytrzymałe i ciche napędy do bram przesuwnych

   

  Główną zaletą oferowanych dla Ciebie napędów jest to, że bramę możesz otworzyć za pomocą swojego telefonu komórkowego. Umożliwia to zintegrowana z Twoimi urządzeniami centrala TaHoma Premium lub Connexoon przeznaczona do produktów io. Ponadto głównymi cechami są: niezawodność, szybka instalacja, możliwość ustawiania parametrów pracy, intuicyjna obsługa

 • Do bram skrzydłowych

  Uniwersalne napędy do bram skrzydłowych z wbudowaną centralą 3S. Szybka i wygodna instalacja, intuicyjna obsługa. Pełna oferta ramion dostosowana do każdego rodzaju bramy skrzydłowej. 

 • Do bram garażowych

  Garaż to dużo więcej niż tylko parkowanie samochodu: to schowek na przedmioty codziennego użytku, gdzie możesz trzymać rowery, to warsztat z narzędziami do majsterkowania lub studio muzyczne!
  W zależności od Twoich potrzeb, Twój garaż musi dostosować się do Twojego stylu życia.

  Wybierz bramę podnoszoną, segmentowa, uchylną lub rolowaną: dostarczymy systemy automatyki, które w prosty sposób można zamontować do nowej lub istniejącej bramy garażowej, niezależnie od jej rodzaju. Dzięki centrali Tahoma będziesz mógł sterować i kontrolować bramę z poziomu smartphona, tabletu z każdego miejsca, gdziekolwiek będziesz.

 • Akcesoria do bram

  Zwiększ bezpieczeństwo i komfort w użytkowaniu bram wjazdowych i garażowych kupując dodatkowo zestaw fotokomórek, lampę ostrzegawczą, dodatkowy akumulator lub zestaw solarny.