Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Automatyka domowa

Automatyka dla inteligentnego domu firmy Somfy to wyjątkowe połączenie zalet technologii smart home: umożliwiającej sterowanie różnymi urządzeniami, łatwości w obsłudze i komfortowi dzięki podłączeniu do świata internetu. Wykorzystanie zgranego systemu urządzeń i czujników sprawia, że Twój dom staje się komfortowym i bezpiecznym miejscem, a codz...

Automatyka dla inteligentnego domu firmy Somfy to wyjątkowe połączenie zalet technologii smart home: umożliwiającej sterowanie różnymi urządzeniami, łatwości w obsłudze i komfortowi dzięki podłączeniu do świata internetu. Wykorzystanie zgranego systemu urządzeń i czujników sprawia, że Twój dom staje się komfortowym i bezpiecznym miejscem, a codzienne czynności przyjemnościami. Wszystko to umożliwia centralny system zarządzający urządzeniami w twoim domu i poza nim o nazwie TaHoma® Premium.

Więcej

Automatyka domowa  W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Systemy sterowania

  Ciesz się zaletami systemu sterowania, aby zapewnić swobodne korzystanie z inteligentnego domu, używając swojego tabletu, smartfona, laptopa lub smart watch’a.

 • Oszczędzanie energii

  Wszyscy wiemy jak ważne jest oszczędzanie energii. Żyjemy w czasach, kiedy w domu pojawiają się coraz to nowe urządzenia służące naszej wygodzie, a bez których nie wyobrażamy sobie życia codziennego. W związku z powyższym proponujemy Tobie, produkty mające za zadanie w taki sposób sterowanie zasilaniem, aby w maksymalnym stopniu zaoszczędzić zużywanie energii elektrycznej.

 • Wideodomofony

  Sięgnij po wygodne i bezpieczne rozwiązanie.


  To więcej niż domofon, wideodomofon umożliwia natychmiastową identyfikację każdego, kto dzwoni do Twoich drzwi lub puka do bramy.

 • Alarmy

  Bezprzewodowy system alarmowy, który jest dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb i łatwy w montażu. System alarmowy wykorzystuje najnowocześniejsze funkcje zabezpieczeń. Jest ponadto kompletny i profesjonalnej jakości.

 • Kamery

  Bądź spokojny o swój dom

   

  Dzięki zainstalowanym kamerom niezależnie od tego, gdzie jesteś, w dowolnej chwili możesz sprawdzić, co dzieje się wewnątrz lub na zewnątrz Twojego domu.
  Obraz rejestrowany jest na żądanie lub w przypadku wykrycia ruchu, otwarcia drzwi lub okna bądź pojawienia się dymu.
  Nagrany obraz z kamery przechowywany jest na bezpiecznym serwerze do którego masz bezpieczny dostęp.