Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Ogrodzenia

Dzięki unikatowemu procesowi produkcji metodą BEZSPAWOWĄ (NIEZGRZEWANE) ogrodzenia metalowe (stalowe) uzyskują wysoką jakość wykonania. Posiadają identyczne łączenia na każdym przęśle, przez co są one równe, gładkie, estetyczne i wytrzymałe.
Dysponujemy w naszej ofercie bogaty wybór modeli o eleganckim wyglądzie i stylu. Szeroki wachlarz dodatkó...

Dzięki unikatowemu procesowi produkcji metodą BEZSPAWOWĄ (NIEZGRZEWANE) ogrodzenia metalowe (stalowe) uzyskują wysoką jakość wykonania. Posiadają identyczne łączenia na każdym przęśle, przez co są one równe, gładkie, estetyczne i wytrzymałe.
Dysponujemy w naszej ofercie bogaty wybór modeli o eleganckim wyglądzie i stylu. Szeroki wachlarz dodatków sprawia, że ogrodzenia posiadają swój niepowtarzalny charakter.

W swojej ofercie posiadamy również panele cięte laserowo, idealnie
zastępujących tradycyjne ogrodzenia kute oraz masowo produkowane ogrodzenia profilowe. Ilość wzorów oraz możliwość skalowania paneli do dowolnych wymiarów dają nieskończone możliwości wyróżnienia Państwa inwestycji nadając jej unikalnego i wyjątkowego charakteru.


Ogrodzenia metalowe wykonane są wg wzorów producenta lub na podstawie projektów dostarczonych przez Państwa za pomocą formularza kontaktowego.


Serdecznie zapraszamy.

Więcej

Ogrodzenia  W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Panele modern

  Dzięki połączeniu najnowszych technologii cięcia laserem i wodą oraz wykorzystaniu materiałów najwyższej jakości przedstawiamy Tobie ofertę paneli MODERN.

  Możemy dowolnie personalizować Twoje otoczenie. Realizujemy indywidualne projekty, które mogą zawierać np.: adres, inicjały, logo lub nazwę firmy itp.

  Sam zdecyduj jak ma wyglądać Twoje ogrodzenie. Dopasuj wszystkie elementy według swoich upodobań tak by ogrodzenie najlepiej wpisało się w otoczenie jednocześnie zapewniając komfort i bezpieczeństwo.

  Wyślij nam wymiary swojego ogrodzenia (zakładka "Kontakt z nami" na górze ekranu), a przygotujemy ofertę i wizualizację.

  • wybierz czy ma być to brama przesuwna czy uchylna,
  • wybierz panele które chciałbyś widzieć w swoim ogrodzeniu,
  • dopasuj kolor ogrodzenia do elewacji budynku podkreślając jej wyjątkowość i styl (do wyboru pełna paleta barw z palety kolorów RAL).
  • skorzystaj z szerokiej gamy napędów firmy CAME

  Nasze ogrodzenia wykonujemy ze stali, zabezpieczamy przed korozją metoda cynkowania ogniowego i malowania proszkowego. Takie zabezpieczenie pozwala nam zagwarantować Państwu spokój na długi czas.

 • metoda bezspawowa

  W tych wyjątkowych ogrodzeniach elementy poziome i pionowe (poprzeczki i sztachety) łączone są bez spawania.

  Metoda bezspawowa polega na rozprężaniu pneumatycznym pionowych profili w poprzeczkach poziomych.
  Zastosowany unikatowy i niekonwencjonalny sposób produkcji w znaczny sposób wydłuża żywotność ogrodzenia, chroniąc te wrażliwe miejsca przed występowaniem rdzy. Nie bez znaczenia są także względy estetyczne, gdyż ogrodzenia posiadają identyczne łączenia na każdym przęśle, przez co są równe, gładkie i estetyczne.

  Zastosowanie spawów w tym miejscu (u innych producentów), wymaga częstych zabiegów konserwacyjnych, gdyż rzadko w takich miejscach linia spawu jest cienka i staranna. Zazwyczaj, mimo zastosowania farby kryjącej łączenie jest brzydkie i widoczne. Zastosowane dzięki ww metodzie łączenia bez spawów chronią przed korozją najsłabszy czynnik konstrukcyjny ogrodzenia.

 • Aluminiowe nierdzewne

  Ogrodzenia aluminiowe i bramy przesuwne wykonane są wyłącznie z najwyższej jakości materiału. W ogrodzeniach zachowana jest najwyższa jakość produktów, nie są zastosowane stalowe ramy, a jedynie profile aluminiowe, dzięki czemu ogrodzenia są lekkie i nierdzewne.

  Wszystkie produkty są malowane proszkowo za pomocą wysokiej jakości farb poliestrowych. W naszej ofercie znajdują się bramy wjazdowe i furtkipłoty aluminiowe, a także balustrady balkonowe i na tarasy.